Бизнес 

Оцінка будинку і земельної ділянки

Оцінка будинку і земельної ділянки https://www.khoriv.kiev.ua/ проводиться для багатьох повсякденних задач: для бухгалтерії, судових процесів, нотаріуса, банку, приватизації, переоформлення права власності, продажу, купівлі, обміну, дарування, успадкування, цілей оподаткування.

В Україні експертна грошова оцінка будинку і землі зобов’язує мати абсолютно різні пакети документів (ліцензій) на оцінювача і компанію, яка проводить таку роботу. Оцінка будинків контролюється ФДМУ, а от всі послуги що стосуються земельних ділянок – підпорядковуються Центру Державного земельного кадастру, раніше Держкомзему України. Хоча реєструються такі роботи в єдиному реєстру, який перевіряється, контролюється і упорядковується саме Фондом Державного майна України.

Яку вартість визначає така послуга? Оцінка будинків і землі визначає ринкову оціночну вартість на дату проведения оценки. В звіті вказується ще дата складання звіту або формування роботи: тобто коли звіт було роздруковано, прошито, пронумеровано. Ці дві дати можуть відрізнятися, але дата складання має співпадати або бути останньою. Тобто дата проведення оцінки не може бути пізніше, аніж було сформовано сам звіт.

Експертна оцінка будинку і земельної ділянки в Києві і Київській області

Оціночна компанія Хорив проводить експертну оцінку будинків і земельних ділянок в Києві і Київській області, не залежно від регіону та району Києва.

Експертна оцінка будинків. Ця послуга потребує початкового обов’язкового встановлення ринкової вартості землі, а саме вартість одного квадратного метру ділянки, на якій розташовано будівлю. Від вартості землі залежить ціна нерухомості, що на ній знаходиться.

Ринкова вартість житлових, садових будинків і котеджів формується на встановленні фізичного стану будівлі, її місця розташування і матеріалу капітальної будови. Глинобитні чи каркасно-засипні будинки завжди будуть мати найнижчу вартість, так як цей матеріал має найменший строк життя і є найдешевшим, найдоступнішим. Дорожчими є цегляні будинки, які мають більший термін життя – від 100 до 150 років, коли ж глинобитні до 50-75 років. Строк життя може збільшуватися за рахунок проведення капітальних ремонтів.

Експертна грошова оцінка землі. Ця послуга потребує знань щодо землеустрою. Потрібно розуміти і знати відмінності в цільовому призначенні такого типу майна. Землі сільськогосподарського призначення не можна використовувати для будівництва, тому і вартість мають нижчу. Для будівництва підійде земля під будівництво і садівництво. Всі ці фактори враховуються.

Зверніться до оціночної компанії Хорив і Вам допоможуть у виконанні цієї послуги. Там тільки кращі умови для кожного замовника.

Потрібна оценка автомобиля для суда? Тоді зверніться в компанію Хорив.

Related posts

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.