Шоу бизнес 

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували новий альбом «БУДУ З ТОБОЮ!»

Хлопці з гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ порадували своїх шанувальників новим альбомом, який отримав назву «Буду з тобою!».

11 квітня відбулась грандіозна презентація нового альбому БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Буду з тобою!». У цей день фойє та зал Freedom Event Hall на декілька годин перетворились на святковий майданчик. Тут зібрались прихильники та гості групи та представники ЗМІ. Цe була ексклюзивна зутріч, в особливій атмосфері, для своїх. Фан-зона – автограф-сесія, фото з улюбленими артистами!

Перед презентацією нової  програми БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували фільм про попередній тур Хочеш! Прихильникі гаряче підтримали нові пісні гурту! Ввечері відбувся Великий сольний концерт з новою програмою та кращими хітами наприкінці програми!

Це EP, до якого увійшло 8 треків , в тому числі, наш варіант однієї з найромантичніших пісень маестро Миколи Мозгового «Кохана». Альбом є більш різноманітним, але в той самий час збалансованим.  Він наповнений і ліричними піснями — такими, як «Хочеш», — і більш  динамічними та життєствердними треками. Тож, кожний для себе в цьому альбомі знайде щось своє

– розповідає про новий альбом фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Сергій Танчинець.

Трек-лист нового альбому "Буду з тобою!":

  1. Листопад
  2. Буду з тобою!
  3.  Хочеш
  4. Моя країна
  5. Воля
  6. Хто я
  7. До небес
  8. Bonus: Кохана. (М Мозговий)

Незабаром після презентації альбому гурт вирушить у новий тур на підтримку альбому «Буду з тобою!». Він розпочнеться 22 квітня в Черкасах, охопить усі регіони України та закінчиться 18-го грудня великим концертом у Київському Палаці Спорту.

Источник

Related posts

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.