Шоу бизнес 

Ольга Фреймут поділилася таємною історією зі свого дитинства

Телеведуча Ольга Фреймут вирішила відкрити деякі відомості про своє дитинство. Як вона сама визнає, за деякі випадки їй соромно до цих пір.

Виховувати чужих дітей – неправильно. Саме так вважає Ольга Фреймут. Тож у новому сезоні шоу "Від пацанки до панянки" телеведуча, яка виконує в ньому роль директорки Школи панянок, не нав’язує ученицям свій світогляд, а ділиться з ними життєвим досвідом. 

Що ж до власних дітей, то їх, переконана Фреймут, достатньо просто любити. За таким принципом виховувала трьох своїх дітей мама ведучої, а зараз і вона сама. 

Мама цілковито віддавалася нам. У неї було мало часу на друзів та виходи в світ 

– каже Фреймут. 

За один момент із дитинства Ользі досі соромно. Вона навіть визнає, що цей випадок навчив її поважати приватний час і простір людей, які поруч. 

Якось на Різдвяні свята мама з татом вирішили піти до друзів, а нас із братом залишити на бабусю. Мама ошатно вбралася, до цього всю ніч проспала на металевих бігуді, намакіяжилася. Вже мали йти з дому, я почала гірко плакати, хапати маму за спідницю, щоб вона взяла мене з собою. Скандал підняла, гірший, ніж у своїх програмах тепер. Мама намагалася домовитися зі мною, пояснити, що скоро повернеться, що їй хочеться до друзів. А коли вмовляння не допомогли – мовчки пішла у спальню і вийшла звідти в домашньому халаті. Скинула нарядну сукню, кліпси… І, ніби нічого до цього не планувала, почала готувати нам вечерю. Мене досі сумління муляє за зіпсований мамин вечір,

– пригадує Ольга Фреймут.

Источник

Related posts

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.