строительство 

Запчастини JOHN DEERE: ланцюги, насоси, прокладки тощо

Запчастини JOHN DEERE: ланцюги, насоси, прокладки тощо

Агробізнес в Україні набирає все нових масштабів розвитку. І з реформуванням ринку землі, що дасть змогу фермерам і власникам працювати в легальному і законному полі, в України відкриваються ще більші можливості в розвитку сільського господарства в країні. А тому всім власникам техніки JD просто необхідно завчасно придбати запчасти Джон Дир ще до сезону.

Поки ще немає жнив, кожен фермер чи підприємець в сфері агробізнесу, просто зобов’язаний завчасно відремонтувати свою техніку. А інколи такі деталі, як зернові і колосові елеватори, транспортери, ланцюги, ремені і коси, потрібно мати про запас. Огляньте всі зірочки, вали, підшипники, кріплення, сальники та інше, встановіть, що потребує обов’язкового ремонту.

Інколи можна придбати і вживані деталі: ходові варіатори, шківи молотильного барабану. Вони реставруються і продаються в дуже доброму стані. В Україні такі варіатори продає магазин ХоривАгроТех. Він також продає ремкомплекти до гідроциліндрів, варіаторів, а також багато іншого.

Перейти в каталог запчастин JD до зернозбиральних комбайнів, а також і до двигунів, можна за цим посиланням: http://texmakagro.in.ua/kombajny/john-deere-kombajny/ магазину HorivAgroTeh.

Запчастини JOHN DEERE до всіх типів двигунів: форсунки, водяні помпи, насоси палива та інше

Запчастини JOHN DEERE потрібні не тільки до кормозбиральних і зернозбиральних комбайнів. Інколи потребує ремонту і двигун техніки: тракторів, екскаваторів та інших агрегатів. Бувають і промислові двигуни. Наприклад, в Карпатах можуть використовувати такий двигун для підйому лижників на гірськолижному курорті, а також в інших випадках.

Із практики ми знаємо, що частіше за все заміни потребують поршневі кільця, гільзи, самі ж поршні, вкладиші всіх типів (шатунні і корінні), насоси і помпи, прокладки та сальники. Все інше замінюється рідше.

Вибрати поршні, комплекти шатунних і корінних вкладишів до моторів, прокладки або набори сальників, поршневі кільця і форсунки, а також інші деталі до двигунів Джон Дір, можна на цьому сайті: agrocrop.in.ua

Запчастини JOHN DEERE до пресів підбирачів: голки, ролики, пальці тощо

Запчасти JOHN DEERE потрібні і до пресів підбирачів (рулонних, тюкових). Ця техніка є незамінним другом в зборі соломи, сіна. Під великим навантаженням ламаються всі вузли пресів. Тому потрібно перевірити чи все добре ще до жнив! Подивіться на голки, в’язальні апарати, ножі, а також на інше.

Все має бути підготовленим, відремонтованим і працювати як «швейцарський годинник», який є еталоном якісної роботи.

Якщо Ви є власником преса підбирача Джон Дір і Вам потрібно провести його ремонт по заміні голок, роликів, ланцюгів, в’язального апарату чи іншого, то ось тут Ви можете придбати все необхідне: http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlia-press-podborschykov/zapchastyny-presiv-john-deere/.

Related posts

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.